Техника для Вашего бизнеса. Если Ваш бизнес - техника
Вход для клиентов Стать клиентом

02.07.2015

Зустрічайте нове покоління телевізорів Philips Android TV™ !

Нові телевізори Philips Android TV™ мають наступні переваги:

Philips Android TV ™

Це нове покоління телевізорів на базі нової ОС Android L, що пропонує більш широку функціональність і багатий вибір контенту, та поєднує продуктивний процесор та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс. Завдяки можливості оновлення операційної системи нові телевізори Philips Android TV™ готові до майбутнього!

Грайте із задоволенням

Вибирайте ігри, що сподобалися із магазину Google Play ™ на телевізорі, встановлюйте і насолоджуйтеся їх доступністю і захоплюючими сюжетами. Тут ви знайдете велику кількість різноманітних ігор для будь-якого віку, смаку та ігрового рівня, а завдяки можливості розширення пам’яті, встановлюйте все, що забажаєте!

Діліться контентом разом з Google CastТМ*

Використовуйте Google CastТМ разом з вашими смарт-пристроями * для простого і швидкого обміну контентом з друзями та родиною на великому екрані. Вибирайте свої улюблені відеофайли, переглядайте веб-сайти, фільми, фотографії і сумісні з Google CastТМ додатки та надсилайте їх на свій Philips Android TV натисненням кнопки.

*Функціональність Google CastTM залежить від сумісних з Google Cast додатків і пристроїв. Більше інформації - на http://www.google.com/cast/

Голосовий пошук

Не хочеться набирати пошуковий запит? Просто скажіть ваш запит в мікрофон пульта ДУ*, і результати пошуку миттєво відобразяться на екрані телевізора. Використовуючи голосові функції телевізора, ви можете керувати деякими його функціями за допомогою голосу. Наприклад, відкривати додатки або перемикати телеканали.

*У визначених моделях. Голосовий пошук для телевізора також можна здійснювати зі смарт-пристроїв з використанням встановленого додатка Philips TV Remote . Доступність певних мов введення залежить від їх підтримки сервісом Google Voice Search.

Поставте телебачення на паузу

Ви запросто можете призупиняти свої улюблені передачі, телешоу та фільми - навіть якщо вони йдуть у прямому ефірі. Під час паузи телевізор записує програму на зовнішній носій і продовжить відтворення з того місця, на якому ви зупинилися

Висока продуктивність

Поєднання продуктивного процесора та інтуїтивно зрозумілого інтерфейсу - це необмежені можливості вашого телевізора! Нове покоління процесорів для Philips Android TVTM отримало збільшену потужність у всій лінійці - від продуктивних 2-ядерних до над швидких 4-ядерних процесорів.

Розумні пульти ДУ

Наші нові пульти дистанційного керування відрізняється максимальною простотою використання. Ви можете здійснювати навігацію за допомогою свайп-паду*, використовувати голосове управління або вбудовану QWERTY-клавіатуру для швидкого введення паролів або веб-адрес. Звичайно, інтелектуальний пульт можна використовувати і як звичайний пульт дистанційного керування!

*У визначених моделях

Телевізори Philips Android TV™ доступні починаючи з серії 5500 та вище.

Запрошуємо вас у захопливий світ телевізорів Philips Android TV™!Возврат к списку